Víkendové výsledky v kostce (10. 11. 2019)

Kde začít? Dneska naše týmy odehrály 11 zápasů. A většina byla úspěšných! Níže výsledky v kostce. A ještě níže nějaké detaily :)

Dorost (OFL)
- vs. Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 7:3
- vs. FBC Dragons 14:0

Číst dál...

Víkendové výsledky v kostce (3. 11. 2019)

V neděli 3. listopadu hráli MUŽI další turnaj Ligy Vysočiny. Nejprve zvládli zápas se Salamandrou Apoly 6:3.

Číst dál...

Víkendové výsledky v kostce (20. 10. 2019)

Muži "A"
- vs. Světlá 6:2
- vs. Hippos "C" 6:8

První zápas jsme se nemohli prosadit v první třetině, ale jinak to byl relativně poklidný zápas, který jsme od stavu 3:1 a poté 5:2 kontrovali. Druhé utkání jsme bohužel nedokázali vyhrát.

Starší žáci:
- vs. Hippos "A" 1:1
- vs. Okříšky 1:5
- vs. JeMoBu 2:2
- vs. Třebíč "A" 2:5

Bohužel, dvě remízy na udržení druhého koše nestačily. Potřebujeme zapracovat na tzv. HČJ (herní činnosti jednotlivce). Od toho se vše odvíjí. Zamakáme.

Elévové:
- vs. Přibyslav 3:4
- vs. Bystřice 7:1
- vs. Kněžice 2:5
- vs. Přibyslav 4:3

Elévové ve všech zápasech hráli hezky, bavilo je to a zápasy si užili. Jen tak dál!

Úspěšní florbalisté v televizi na ČT :D

Mužům začala nabitá sezóna dvojzápasem v Novém Veselí, kde se 22. září utkali s Pacovem a SK Jihlavou. Oba zápasy jsme zvládli. Navázat na výsledky jsme chtěli hned první víkend v říjnu, ale v zápase s Přibyslaví jsme otřesným výkonem v první třetině prohrávali již 1:5. Naštěstí jsme zápas dotáhli alespoň do stavu 6:6. Druhým soupeřem byla Salamandra Apoly a tu jsme již zvládli relativně v klidu porazit.

Číst dál...

Florbalová sezóna 2019/20 je tady!

Mužům začíná nabitá sezóna dvojzápasem v Novém Veselí, kde se 22. září utkali s Pacovem a SK Jihlavou. V říjnu je pak čekají 4 zápasy – Přibyslav, Salamandra Apoly, Světlá n/S. a Hippos Žďár. Forma našich hráčů je ve hvězdách, ale určitě na hřišti odevzdají maximum.