Muži B - špatná sezóna 2017/18

Letošní sezóna se mužům B vůbec nepovedla.

Číst dál...

Muži „A“ v sezóně 2017/18 – Kapitána těší, že junioři zapadli do týmu

Začnu klasickými čísly, které si můžete podrobně přečíst na: https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/liga-vysociny-muzu. Zopakovali jsme 8. místo na Vysočině, bohužel jsme prohráli dva poslední zápasy a nedotáhli to o 1-2 místa výš. Na začátku jsem měl, trochu jen ve skrytu duše, pocit, že bychom to mohli zvládnout na nějaké 3.-4. místo… Co se kanadského bodování týče, tak nejlepším střelcem byl David Krejčí a v asistencích Tomáš Mrázek. Podrobněji to uvidíte opět na stránkách soutěže…

Číst dál...

Muži "A" první turnaj nezvládli

Mužům premiéra nevyšla. Na turnaji ve Žďáře 2x prohráli. Nejprve podlehli Pacovu 3:4 a poté Žďáru 5:7. Sestava si zatím "sedá", ale herně to vypadalo dobře. Příště už začneme vozit body!

Číst dál...

Muži "A" do nové sezóny posílili a napjatě vyhlíží první zápasy

Muži "A" do nové sezóny konečně posílili a sestava se skládá aktuálně z 16 hráčů do pole a 2 gólmanů.

Číst dál...

Muži A s úzkým kádrem obsadili v Lize Vysočiny 8. místo

Mužský „A“ oddíl Fbc Orel Nové Město na Moravě zakončil letošní sezónu na 8. místě. Muži hráli Ligu Vysočiny a celkově se utkali ve 24 zápasech s 12 soupeři. Muži za své tříleté působení v ČFbU nejprve Ligu Vysočiny vyhráli a poté udrželi i Regionální ligu. Pro letošní sezónu se ale i přesto rozhodli nahlásit pouze nižší soutěž, jelikož několik kvalitních hráčů buď skončilo nebo začalo hrát v rámci hostování za jiná družstva ve vyšších soutěžích. Tým se tak musel vypořádat s úzkým kádrem.

Číst dál...

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.