Muži "A" do nové sezóny posílili a napjatě vyhlíží první zápasy

Muži "A" do nové sezóny konečně posílili a sestava se skládá aktuálně z 16 hráčů do pole a 2 gólmanů.

Nově posílili tým hráči r.2000, kteří přešli z dorostenecké kategorie. Jmenovitě se zapojí Martin Plodr, který by měl vystužit obranné řady. Dále pak spíš útočníci Daniel Kršek, Matěj Trödler a Bohuslav Šotola. Bojdu zatím trápí zranění nohy, ale snad se brzy zapojí do přípravy.

Další posily přišly z Bystřice, kde se rozhodli, že budou hrát pouze Národní ligu. Do našeho oddílu tak přestoupili nebo přišli na hostování Petr Paleček, Jaroslav Novák, Jiří Sláma a Štěpán Sláma. Pevně věříme, že pro náš oddíl budou posilou a brzy se s námi sehrají.

Mezi stálice v týmu patří kapitán Tomáš Mrázek, Jiří Dobrovolný, Jakub Čuhel, Jiří Tatíček, Vojtěch Tatíček, Ondřej Novotný, Martin Hrdlička a David Krejčí. Trénerem by měl být stejně jako loni Jiří Dobrovolný.

Z dorostu zamířili někteří hráči do vyšších soutěžích. Honzu Svobodu bychom měli vídat v dresu ASK Bystřice v Národní lize, možná i Petra Svobodu. Míša Malinová bude oblékat barvy juniorského týmu Brna Židenic, hrající nejvyšší juniorskou soutěž. Lukáš Zeisel také oblékne barvy Brněnského týmu, Hattrick Brno. František Košík, Petr Čechal a Petr Felcman budou hrát opět za Hippos Žďár. U ostatních hráčů uvidíme, jak se zapojí (B tým), nebo zda skončí úplně. Všem přejeme hodně štěstí a úspěchů.

První turnaj sehrají muži 23. září ve Žďáře n/S. V týmu určitě myslíme na to, jak si herně sedneme a jak to bude klapat. Držte nám pěsti a my se pokusíme odvést 120 % v každém zápase.

#makejvic #orelnmnm #muziA

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.