Mužský florbalový oddíl omladil

Muži 15. a 29. září vstupují do nové sezóny v Lize Vysočiny. Prvními soupeři jim budou mj. i kluby z Havlíčkova Brodu nebo Bystřice, které oba sestoupili z Národní ligy a letos přihlásili Ligu Vysočiny.

Letošní tým omladil. Tým posílí dva junioři – Jiří Lukášek a Filip Chalupa. Oba statní hráči, které bude těžké odstavit od míčku a střely od Filipa „lámou ruce“. Těšíme se na ně v týmu! Do prvního týmu mužů se vrátil i 20letý Tomáš Štarha, který loni hrál pouze za druhý mužský oddíl. Matouš Horváth, další junior, posílí v rámci spolupráce juniorský tým ve Žďáře.

Bohužel mužský tým nemůže počítat s trojlístkem Paleček, Sláma a Novák. Všichni tři borci se vrací z ročního hostování zpět do ASK Bystřice. Zůstává pouze Štěpán Sláma. Kariéru, alespoň dočasně, ukončili Jiří Tatíček a Jiří Dobrovolný.

Další změny v týmu nenastali a těšit se můžete na tuto sestavu: Tomáš Mrázek (kapitán), Martin Hrdlička, David Krejčí, Daniel Kršek, Ondřej Novotný, Jakub Sedlařík, Jan Svoboda, Vojtěch Tatíček, Matěj Trödler, Jakub Čuhel, Petr Šenkýř a Bohuslav Šotola. Průměrný věk týmu je necelých 22 let. Bude dravé mládí výhodou nebo budou naopak chybět zkušenosti?

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.