Kdo získal nejvíce puzzlíků na soustředění?

Letos již páté soustředění v Ostrožské Nové Vsi je úspěšně za námi a věřím, že se opět všem moc líbilo! Flákačka to určitě nebyla, spousta hráčů toho měla dost a poslední hodiny byly určitě náročné a každý se těšil do své postele, aby si konečně odpočinul :)

 

Na druhou stranu to není rekreační tábor, ale florbalové soustředění a „makat“ je potřeba... Tři až čtyři tréninkové jednotky denně v hale či na fotbalovém hřišti nebo u ping-pongových stolů, to byl každodenní chleba této akce. Ale jen chleba jsme nejedli! Maruška, Tereza a Pepa nám zase výborně vařili, takže o dostatek energie nebyla nouze... Děkujeme :)

Žáci byli letos rozděleni dvojím způsobem. Klasicky byli rozděleni do dvou skupin podle věku a výkonnosti. Tu starší skupinu vedl Jakub Čuhel s Ondřejem Novotným. Tu mladší jsem měl na starosti já (Tomáš Mrázek) a pomáhali mi David Krejčí a Pavel Laštovička. Díky i všem trenérům! Druhé rozdělení bylo skrz kategorie, kdy 22 hráčů vytvořilo 5ti nebo 6členné týmy a soupeřili mezi sebou o zisk puzzlíků. Ty se daly buď nalézt schované uvnitř nebo venku po zisku nebo vyluštění nápovědy. Další měli u sebe vedoucí a mohli je dle svého uvážení rozdávat týmům. A přibližně polovinu puzzlíků mohli hráči získat za různé soutěže během celého soustředění. Výsledné puzzle byla společná fotka z loňského ročníku...

Letos se nám asi poprvé stalo, že se žáci nešli koupat na místní koupaliště, jelikož nebylo zrovna nejtepleji, ale na druhou stranu se daly lépe zvládat klasické tréninky. Volnočasové aktivity byly různorodé. Mohl se hrát florbal „navíc“ s trenéry nebo ping-pongová Amerika. K tomu se často hrály karetní hry nebo se vyráželo hledat puzzlíky. Opékání párků či Městečko Palermo samozřejmě nemohlo chybět ani letos! A příjemnou novinkou bylo přestavění vedlejší hospody na cukrárnu :)

Celosoustřeďové hry se také povedly - „Schovka“ po celém komplexu budovy a haly byla famózní! Duffiho schovka za roletama v hlavní místnosti neměla konkurenci! A to, co někteří hráči předváděli při šátkované na hřišti hlava také nechápala... Při samotném florbalu se také hráči vyznamenávali a domnívám se, že až na pár drobností, byli letošní účastníci opět výborným kolektivem, který je radost trénovat!

Závěrem pořadí týmů v celosoustřeďové hře: Sobi, Banbánci Tulipánci, Negrouši a Mentoš team. Všem gratuluji a snad jste si užili i ceny! Tož za rok zase naviděnou :) Všichni ať máte chuť sportovat a hlavně trénovat nejlepší hru na světě, florbal!

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.