Dorost má za sebou další sezónu v první lize

Po loňském čtvrtém místě měli naši dorostenci v celostátní první lize na co navazovat. Do starší kategorie nám však odešla většina opor, a tak byla nová sezóna s úzkým kádrem velkým otazníkem. Pro většinu kluků byly letošní turnaje vůbec prvními mezi dorostenci.  Několikrát nám v rámci střídavého hostování pomohli hráči z Hippos Žďár nad Sázavou, se kterými jsme v letošní sezóně zahájili užší spolupráci.

Číst dál...

Dorost potěšil a na prvním turnaji bodoval

V sobotu 23. září mohli slavit dorostenci! První 2 zápasy, 2 výhry. Nejprve porazili kluci Budějovice 4:2 a poté 5:4 i Jindřichův Hradec! S nimi to bylo v závěru pořádné drama, jelikož kluci vedli 5 minut před koncem bezpečně 4:1, ale soupeř zvládnul srovnat na 4:4... Ještěže se práce chopil kapitán Chajdy a vystřelil nám výhru.

Číst dál...

Dorostenci čtvrtí v 1. lize ČFbU a stříbrní v OFL

Dorostenci letos hráli nejvyšší soutěž v ČR a dlouho jim patřila postupová příčka do play-off. Dokonce jsme porazili Hradec Králové nebo Jindřichův Hradec. Od ledna se ale našemu týmu tolik nedařilo.

Číst dál...

Seriál rozhovorů #1 - Honza Svoboda

Honza Svoboda letos vede dorost v 1. lize. Zeptali jsme se ho na několik otázek...

Číst dál...

Pohádková sezóna našich dorostenců

V letošní sezóně přihlásil náš oddíl poprvé i oficiální ligovou soutěž pro dorostence. Tato parta už loni dokázala ve starších žácích skončit 3. v kraji, proto jsme ani ve vyšší kategorii nechtěli být za otloukánky.

Číst dál...

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.