Florbalová sezóna odstartovala

Na začátku sezóny se pojďme podívat na pozitiva. Jedním z nich je určitě příliv nejmenších hráčů, kteří pro jakýkoliv sport znamenají jeho budoucnost. Pevně věříme, že v průběhu roku se budou všichni účastnit tréninků a turnajů se stejným nebo ještě větším zapálením.

Z výsledkových pozitiv lze zmínit první výhru A týmu mužů, kteří výrazně obměnili sestavu a spoluhráči si na sebe musí zvykat. Nezvyklé pro muže je i to, že po několika letech není problém jet na turnaj i ve více než 10 hráčích. Hezkých výsledků dosáhli dorostenci, kteří ze 4 utkání dvakrát zvítězili a jednou smolně remizovali. Prohráli jen s favoritem soutěže, Pardubicemi. Po loňském odchodu mnoha kvalitních hráčů je to příjemné povzbuzení do další práce a zápasům v nejvyšší dorostenecké soutěži v ČR.

Starším žákům se první zápasy také vydařily, porazili FBŠ Jihlavu a remizovali s Bystřicí. Do týmu se navíc postupně zapojují i mladší žáci, pro které je to cenná zkušenost do budoucích let. Mladší žáci a elévové se učí kolektivní hře a individuálnímu umu s chutí a dokázali sami vyjmenovat hlavní činnosti, ve kterých se musejí na podzim zlepšit. Taková sebereflexe je u tak mladých hráčů možná až překvapující.

Do nové sezóny 2017/18 jsme navíc investovali peníze i do obnovy dresů a pokud nás někdy dojedete povzbudit na zápasy, můžete nás nově vidět nejen ve žlutých, ale i v červených dresech.
                                                                                         

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.