Muži "A" se trápí, dorostu a starším žákům se ale úvod vydařil

MUŽI "A" se nadále trápí... Již odehráli 6 zápasů, ale zatím jen jednou brali body za vítězství. V tabulce sice díky lepšímu skóre nejsou poslední, ale za svými plány hodně zaostávají.

Kapitán Tomáš Mrázek vidí hlavní nedostatky ve špatné střelbě. Nejenže hráči netrefují odkrytá místa v bráně, ale často netrefují ani bránu, nebo si dlouho zpracovávají míček a střelu jim zblokuje obránce. "Potřebujeme zlepšit finální přihrávku a víc se hrnout do střelby. Máme děsně málo střel, nebo nám hrozně trvají". Další nedostatek je vidět v systému hry, který je problém natrénovat v malé tělocvičně a na hřišti to je občas spíš "chaos" než uspořádaná hra s myšlenkou... V pátek jedou muži na přátelák do Bystřice, tak si tam snad něco vyzkouší a hra se vylepší.

DOROST je v ČFbU překvapivě vysoko. Nikdo tým nepodceňuje, ale loňské ambice na postup tak vysoké letos nebyly, ale uvidíme, co kluci zvládnou. Ze 6 zápasů jen jednou prohráli a drží se v popředí tabulky. Bodově tým táhnou hlavně Filip Chalupa, Jakub Novotný a Pavel Humlíček. V bráně úřaduje Jakub Graňák. Výkon je to ale postavený na všech hráčích. Jen tak dál, nebo optimálně ještě lépe!

STARŠÍ ŽÁCI jedou v sobotu do Bystřice udržet průběžné vedení v lize po 4 zápasech. Kluci se prosazují i do kanadského bodování :) Uvidíme, co přinesou zápasy se Světlou a Brodem... Starších žáků není příliš a jsou doplňování mladšími žáky, pro které jsou to cenné zkušenosti. V týdnu se zranil bohužel Martin Kršek, ale snad bude chybět pouze tento turnaj. Přijeďte v sobotu fandit do Bystřice! :)

ELÉVOVÉ mají za sebou první turnaj OFL, ale bodově nezářili. Věkově i zkušenostmi zatím za soupeři zaostávají, ale nadšení jim rozhodně nechybí! A to je hlavní... Je neskutečné, kolik radosti v těch malých hráčích trenér vidí během tréninku, nebo i při zápasech. Kluci mají budoucnost!

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.