Muži zabrali, dorost ve středu tabulky

Muži konečně zabrali a překvapili poměrem 4:2 adepta na vítězství v lize, Telč. Dvěma góly se zaskvěl navrátilec do sestavy Petr Svoboda.

Druhé utkání sehrálo Město proti Světlé n/S. a opět jsme vyhráli, tentokrát 5:1. Po dvou gólech si tentokrát připsali David Krejčí a Bohuslav Šotola. Příjemné byly i dvě asistence pro brankáře Jakuba Sedlaříka. Díky 6 bodům se muži posunuli alespoň na 8. příčku ve 12členné lize. Letošní cíle mohou směřovat maximálně na 6. místo, které prozatím držím již zmíněná Světlá n/S. Dojeďte podpořit náš tým na domácí turnaji v sobotu 28. dubna do sportovní haly v Bystřici n/P.

Dorostenci mají na konci kalendářní zimy vyrovnanou bilanci. Dvě vítězství a dvě prohry. Hoši porazili Předměřice 9:4 a poradili si i se Rtyní, tentokrát 6:2. Zápas s Okříškami měli výborně rozjetý, ale v poslední třetině přišel kolaps a prohra 5:10. Poslední zápas přinesl prohru s Českými Budějovicemi. Našich hráčů bylo méně, ale zároveň by potřebovali zapracovat na fyzičce. Hlavní problém je ale užší základna hráčů. I přesto dorostencům patří hezké 6. místo v 11členné skupině první ligy.

Starší žáci v posledních zápasech porazili druhý Havlíčkův Brod a remizovali s třetí Světlou n/S. a drží tak 5. místo. O třetí místo hraje ještě čtveřice týmů a zbývá odehrát poslední 2 zápasy sezóny.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.