Florbalová sezóna v plném proudu

Omlazený mužský oddíl vstoupil do sezóny v Lize Vysočiny a má za sebou prvních 6 utkání, ve kterých zažil už skoro vše.

Na prvním turnaji ve Žďáře byl tým skvěle naladěný a dokráčel si ke dvěma výhrám. Na druhém turnaji v Bystřici se ale nedařilo skoro nic a dvakrát naopak prohráli. Třetí turnaj v Ledči vyšel herně i týmovou hrou velmi dobře. Zkaženým závěrem jsme se ale připravili o lepší výsledky a remíza 9:9 i těsná prohra 5:6 mrzí. Tým je ale složen z hodně mladých kluků a když vydrží, můžeme myslet na vyšší pozice.

Dorostenci, spojení se sousedním Žďárem mají v celonárodní lize za sebou 6 utkání, ze kterých 4x brali plný počet bodů, ale dvakrát se museli sklonit před uměním soupeře. V tabulce se hoši pohybují ve vyšších patrech. V Orelské lize jsme zvládli obě utkání.

Starší žáci na Vysočině zatím v novém systému soutěže sbírají zkušenosti a zlepšují týmovou taktiku. Ze 6 zápasů zatím 4x zvítězili, jednou remizovali a jednou i prohráli. Tým má silné osobnosti a velký potenciál. Musí jej ovšem využít a to, zda se to podaří ukáží následující měsíce. Domácí turnaje žáky čekají v Bystřické hale 10. listopadu a 16. prosince!

Mladší žáci svá první utkání zvládli s přehledem. Elévové se zatím s florbalem spíše sžívají. Na výsledky zde ale opravdu nehrajeme a florbalem se pouze bavíme! Elévy můžete vidět na turnaji 17. listopadu v tělocvičně Gymnázia.

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.