Úspěšní florbalisté v televizi na ČT :D

Mužům začala nabitá sezóna dvojzápasem v Novém Veselí, kde se 22. září utkali s Pacovem a SK Jihlavou. Oba zápasy jsme zvládli. Navázat na výsledky jsme chtěli hned první víkend v říjnu, ale v zápase s Přibyslaví jsme otřesným výkonem v první třetině prohrávali již 1:5. Naštěstí jsme zápas dotáhli alespoň do stavu 6:6. Druhým soupeřem byla Salamandra Apoly a tu jsme již zvládli relativně v klidu porazit.

V tabulce Vysočiny jsme tedy na předních místech. Hlavními kanonýry jsou František Košík a Filip Chalupa. Při bránění se nám zatím příliš nedaří držet se v mezích pravidel a trpíme v zápasech častými vyloučeními.

Dorost pod hlavičkou sousedního Žďáru dokázal v 1. lize porazit i silné Bulldogs Brno, nebo Okříšky. Starší žáci mají za sebou již 2 turnaje po 4 zápasech. Hoši hrají ve vyšších výkonnostních koších a pokaždé se v daném koši zvládli výsledkově udržet. U kluků ale řešíme hlavně herní projev a ten se za první měsíc určitě zlepšil. Zápasy si komplikujeme tím, že opakujeme podobné chyby v obraně.

Své zápasy mají za sebou i elévové a přípravka. Elévové se dokonce dostali do televize, když s nimi na turnaji udělali reportáž z ČT :D, kterou jste mohli vidět v pořadu Zprávičky.

 

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.