Florbalová sezóna 2019/20 je tady!

Mužům začíná nabitá sezóna dvojzápasem v Novém Veselí, kde se 22. září utkali s Pacovem a SK Jihlavou. V říjnu je pak čekají 4 zápasy – Přibyslav, Salamandra Apoly, Světlá n/S. a Hippos Žďár. Forma našich hráčů je ve hvězdách, ale určitě na hřišti odevzdají maximum.

Jediní, kteří mají odehrané zápasy před uzávěrkou jsou dorostenci. Ti v první lize ale dvakrát vysoko prohráli s týmy z Brna. Starší žáky čeká také velká zkouška, jelikož začínají v nejvýše postaveném koši a utkají se s nejlepšími týmy Vysočiny. Hráči budou muset bojovat jako jeden muž, kolektivně.

V říjnu nás čeká i několik „domácích“ zápasů. 5. října můžete podpořit v Bystřici elévy, den poté starší žáky. Neděli 13. října bude hrát přípravka. Příští rok snad již opravdu doma, v naší hale!

Na závěr zmínka, že v nejvyšší mužské Superlize letos můžete v barvách Hattricku Brno vídat Lukáše Zeisela, který většinu sezón odehrál ve Žďáře, ale v jeho dorosteneckých letech, hrál i první ligu v novoměstských barvách. Přejeme mu mnoho úspěchů!

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.