Víkendové výsledky v kostce (24. 11. 2019)

Kupa zápasů, kupa dojmů! Pojďme postupně...

Muži "A" zvládli 5:2 zápas s třetí Světlou n/S. Zápas to byl florbalový, kvalitní rozhodčí a myslím, že i diváci se bavili. Druhé utkání bylo hodně napínavé a těsné. Většinu zápasu jsme prohrávali, ale chvíli jsme i 3:2 vedli. Nakonec při stavu 4:4 tam Hipposu Žďár spadla taková šmudla... No, rozhodující šmudla... Diváci konstatovali, že to byla dobrá hra, ale na body to nestačilo. Nedá se nic dělat, jedeme dál, ale muži si mají co říct, jelikož i přes kvalitní podzimní sezónu, neklape vše zcela optimálně.

Muži "B" ... No, spíš dorost a pár hráčů, co už moc nehrává... Navíc odpadli večer před odjezdem kvůli nemoci/zranění 2 hráči a hoši nestřídali... Prohry, ale se vztyčenou hlavou!

Starší žáci porazili v důležitém souboji jasně Jihlavu Black 10:0! Poté hráli s Okříškama a dlouho vedli, ještě minutu před koncem to bylo 3:2, ale pak najednou došly síly a prohra 3:4 zamrzela. I tak nejlepší výsledek s Okříškama! Hezky pěkně. Následně jsme hráli s Hipposem "B" a v pěkném zápase zvítězili 7:1... Díky hoši! Druhé místo na turnaji a díky pořádání možná i postup do druhého koše, uvidíme...

Elévové hráli dneska taky krásně. Pelhřimovské týmy 2x porazili jasně, jednou těsně prohráli. Zvládli pak porazit i Jihlavu a opět předvedli, že florbal umí! Snad je radost provázela všechna utkání.

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.