MUŽI dnes úspěšní proti Hipposu Žďár, ale na Světlou to nestačilo

MUŽI dnes úspěšní proti Hipposu Žďár, ale na Světlou to nestačilo.

vs. Hippos Žďár "C" 3:1
vs. Světlá n/S. 3:6

První zápas zářil v naší bráně Sedli a v poli jsme hráli na hranici našich možností. Kdyby nebylo slabší druhé třetiny, tak jsme mohli vyhrát i více. Soupeře od 2. třetiny držel i náš odchovanec, Kuba Graňák v bráně. Gólově rozhodli sváteční střelci, Petr Felcman 2x a Vojta Tatíček 1x, pro oba první zásahy sezóny!

Druhé utkání začalo hrozně. Na co soupeř sáhl, to tam padlo. Nám naopak ztěžkly nohy i ruce a do zápasu jsme se dostávali pomalu. Několikrát jsme byli blíž (2:4, 3:5), ale nepodařilo se dostat blíže. Světlá si zápas poměrně kvalitně hlídala, ale zároveň měli neskutečnou mušku.

V tabulce to je tudíž takové ... No, druhé místo je hratelné, ale první místo už asi nedopadne. Ale budeme makat dál! A třeba nám někdo pomůže a tým ze Žďáru taky porazí :)

PŘÍPRAVKA dneska zase válcovala! 4 zápasy a 4x jsme zvítězili! Je to dlouhá doba, ale snad nám roste kvalitní budoucnost :) GRATULACE!