Mladší žáci třetí v divizi – co chybí na nejlepší?

Mladší žáci, skoro již tradičně poslední roky, skončili sezónu na třetím místě v divizi Západ v OFL. Nad naše síly byli týmy z Olešnice a Adamova. Za sebou kluci nechali naopak týmy z Bohunic, Boskovic, Řečkovic a Bořitova. Kompletní tabulku s výsledky zápasů najdete na http://www.orel.cz/nofl/?do=verejne_tabulka&soutez=124. Kanadské bodování oddílu lze nastudovat na http://www.orel.cz/nofl/?do=statistika&soutez=124. Gólovými tahouny týmu byli bráchové Milan a Martin Dvořákovi, spolu s Adamem Starým. Prosadilo se ale výrazně více hráčů…

Číst dál...

Mladší žáci v sezóně 2016/17 úspěšní, ale postup na finále unikl

Mladší žáky jakožto již několik sezón vede jako hlavní trenér Tomáš Mrázek, který se může spolehnout i na kvalitní přípravu gólmanů (Kryštof Novotný), nebo výpomoc od Josefa a Míši Kuchtových (trenéři elévů). Tréninky probíhaly každé pondělí od 16.30 a někteří žáci mohli chodit i na tréninky starších žáků v úterý či ve čtvrtek.

Číst dál...

Seriál rozhovorů #3 - Martin Kršek

A je tu další rozhovor! Přece bychom vás neochudili o mladší žáky. Ti mají na nějaká velká utkání ještě čas, ale jak to vnímá jejich kapitán Martin Kršek, se můžete dočíst níže.

Číst dál...

Mladší žáci – „Florbal je kolektivní sport“

V letošním roce navštěvovalo florbal v kategorii mladších žáků 15 hráčů. Na tréninku každé pondělí je doplňoval přibližně stejný počet elévů. Již tradičně jsme přihlásili Orelskou Ligu (OFL), ve které našemu týmu byly soupeřem týmy z Boskovic, Adamova, Olešnice a Bukovinky. Turnaje byly bohužel pouze 4, jelikož několik klasických týmů letos nesložilo dohromady oddíl.

Číst dál...

Pozvánky

Nábor do florbalových oddílů

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května letošního roku (2020) byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.