Ostatní aktivity

Sedm disciplín ukázalo, jak to kdo umí

Jak jste se mohli dočíst z plakátů, v neděli 15. června se v odpoledních hodinách na hřišti SOŠ Bělisko konala soutěž ve fotbalových dovednostech. Soutěžící to neměli nijak jednoduché. Procházeli sedm stanovišť, kde se museli potýkat s různě těžkými úkoly.

Vyzkoušeli si člunkový běh s míčem, střelbu na branku, zákeřný tapping nohou či slalom. Dále tu byly samostatné nájezdy, střelba pokutových kopů, vedení míče nebo jeho zastavení ve stanoveném prostoru. Za každou provedenou disciplínu dostávali podle výkonu určitý počet bodů a po celkovém sečtení, měli možnost vyhrát opravdu lákavé ceny v podobě replik míčů, se kterými se zápasí na letošním Euru, fotbalových chráničů a dalších sportovních potřeb.

V kategorii starších (13 – 16 let) zvítězil Petr Běhounek a v kategorii mladších (12 let a mladší) na první místo dosáhl Jan Cacek. Vítězové mají možnost postoupit do celorepublikového finále, které se koná na Velehradě. Více informací o soutěži naleznete na www.orel.cz. Celá akce byla perfektně připravena, zpříjemněna hudbou a všichni účastníci odcházeli spokojeni.

Do příštího roku doufáme, že se zapojí více zájemců z řad veřejnosti, protože soutěž ve fotbalových dovednostech není omezena pouze na členy jednoty Orel, ale mohou se jí zúčastnit všichni kluci a holky ve věku do 16ti let.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.