Ostatní aktivity

Bronz ze Žďáru

Dne 28. června 2008 se konal ve Žďáře nad Sázavou Ústřední turnaj Orla v malé kopané. Hrálo se na umělém povrchu za II. ZŠ. Turnaje se zúčastnilo 9 týmu mužů a pouze 4 týmy starších žáků, mezi nimi i Orel Nové Město.

Naši zástupci se utkali se stejně starými kluky z Domanína, Nivnic a Vnorov. První utkání s Domanínem bylo velmi vyrovnané s šancemi na obou stranách a dominovali v něm oba brankáři. Naší nekoncentrovaností jsme v závěru zápasu obdrželi branku a už jsme nedokázali výsledek zvrátit. Druhý zápas byl zcela v naší režii, vytvořili jsme si spoustu příležitostí, ale Nivnice jsme porazili pouze 2:1.

Poslední zápas byl přímým soubojem o první místo. Abychom mohli obsadit 1. místo, potřebovali jsme zvítězit vyšším rozdílem skóre. Začátek zápasu tomu odpovídal, velmi rychle jsme dvakrát vedli. Avšak poté nás Vnorovy zlomily dvěma brankami a zaslouženě vyhráli 4:2. Nakonec jsme si tedy odvezli z turnaje pěkné 3. místo za druhým Domanínem a obdrželi jsme fotbalový míč, se kterým třebas vybojujeme prvenství příští rok.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.