Ostatní aktivity

První místo nám těsně uniklo

Naši mladí orlíci se zúčastnili ústředního turnaje v sálové kopané, který se pořádal v tělocvičně 5. ZŠ ve Žďáře nad Sázavou. Těšili jsme se na bohatou konkurenci, ale nakonec přijeli pouze 3 soupeři – Domanín, Stěbořice a Halenkov-Húslenky. Hrálo se v poměrně malé tělocvičně, kde nebyl moc prostor na kombinační hru.

Nejdříve jsme se utkali s Domanínem. V první polovině zápasu jsme drželi nadějný výsledek 1:0, ale v druhé půlce jsme se vlastními chybami připravili o výhru a prohráli 1:3. V druhém zápase jsme rozdrtili soupeře z Halenkova s úžasným výsledkem 6:0. K postupu do finále turnaje nám stačil bod z posledního zápasu se Stěbořicemi. Utkání se ovšem od začátku vyvíjelo v náš neprospěch a v poločase jsme prohrávali o dvě branky. Nakonec se nám podařilo v poslední minutě vyrovnat na 4:4, výsledek jsme ubránili a těšili se na finálový souboj s Domanínem. Vyvrcholení turnaje bylo velmi napínavé, chvílemi jsme byli ve vedoucí pozici my, ale v závěru se nám bohužel první místo vybojovat nepodařilo.

Z turnaje jsme ale zklamaní nebyli, odvezli jsme si krásné druhé místo, diplom, pohár a pocit z férové hry. Doufejme, že se nám příště bude dařit stejně nebo ještě lépe.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.