Ostatní aktivity

Orlíci podlehli až ve finále

Turnaj byl zahájen mší svatou, kterou celebroval P. Těžký z Jimramova. Účastníky poté přivítal starosta jednoty br. Bohuslav Kotík, ředitel turnaje br. Vítek, gen. sekretář Orla Ladislav Kotík a předseda TVR Pavel Dohnálek.

Do soutěže žáků se kvalifikovalo celkem 12 družstev, která se střetla ve dvou šestičlenných skupinách. V semifinále poté nastoupil vítěz první skupiny Nové Město na Moravě proti Moutnicím a zvítězil 2:0. Stejným poměrem skončilo i druhé semifinále mezi Troubelicemi a obhájcem prvenství z Brna - Židenic.

V boji o třetí místo zvítězili fotbalisté ze Židenic, ve finále potom byly úspěšnější Troubelice.

V kategorii mladších žáků se střetlo 7 družstev systémem každý s každým. Po odehrání všech zápasů bylo konečné pořadí následující: 1. Troubelice, 2. Oldřiš, 3. Kněžice