Ostatní aktivity

Mladí orlíci vyhráli až na penalty

Ten, kdo v sobotu 28. června procházel odpoledne Maršovicemi si musel všimnout podivného hemžení na místním fotbalovém hřišti. V netradičním fotbalovém zápase proti sobě nastoupili členové naší jednoty. Na jedné straně žáci a druhé družstvo tvořil zbytek jednoty. V průběhu hry mladí trochu ztráceli svou nepřesností, ale "zbytek světa" toho nedokázal využít. A tak se po 90 minutách hry rozhodovalo na penalty. A zde se již mladí prosadili. Snad se tato myšlenka ujme a povede k vzájemnému poznávání našich členů ze všech oddílů.

Ten, kdo v sobotu 28. června procházel odpoledne Maršovicemi si musel všimnout podivného hemžení na místním fotbalovém hřišti. V netradičním fotbalovém zápase proti sobě nastoupili členové naší jednoty. Na jedné straně žáci a druhé družstvo tvořil zbytek jednoty. V průběhu hry mladí trochu ztráceli svou nepřesností, ale "zbytek světa" toho nedokázal využít. A tak se po 90 minutách hry rozhodovalo na penalty. A zde se již mladí prosadili. Snad se tato myšlenka ujme a povede k vzájemnému poznávání našich členů ze všech oddílů.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.