Ostatní aktivity

Vánoční seznamovací turnaj

V sobotu 27. prosince 2003 se v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnil turnaj v bowlingu čtyřčlenných družstev. Turnaje se celkem zúčastnilo 6 družstev.

Z Nového Města vyrazila bojovat dvě družstva, družstvo A ve složení Vít Německý, Lukáš Německý, Josef Kuchta, Jiří Kuchta; družstvo B ve složení Alfons Vlček, Tomáš Vlček, Jan Fuksa, Tomáš Mrázek. Jelikož většina z nás hrála tuto hru poprvé, přišlo po úvodním přivítání, vysvětlení pravidel. Po úvodním ostychu a otázkách typu jaký prsty se do těch děr strkají a jak je mám při hodu vyndat nás tato hra chytla plnou silou. Po úvodním „seznamovacím“ kole přišlo ve druhém kole zlepšení výsledků. Především družstvo A zlepšilo svůj výkon výrazně a celkově vystoupilo na 4. místo, jen těsně za Áčkem skončilo družstvo B. Na prvním místě se s naprosto profesionálním způsobem hry umístilo družstvo z Rožné s velkým náskokem před družstvem z Bystřice a Čebínem A. Čestné 6. místo obsadilo družstvo z Čebína.

Díky tomuto turnaji nás tato hra zaujala a plánujeme účastnit se dalších podobných turnajů. Ale nebudou to jenom turnaje, ale i nějaký ten trénink, aby jsme příště skončili na stupních vítězů. Doufáme, že v blízké budoucnosti se v našem městě objeví bowlingové dráhy, a že se tato hra více rozvine. Takže bowlingu ZDAR!

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.