Ostatní aktivity

Páté místo znamená vyzvu pro příště

Dne 13.3. 2004 se do Lomnice u Tišnova sjelo 6 celků a to Žďár nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě, Čebín, Rožná a domácí Lomnice.

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácí Lomnici. Tento zápas probíhal v přátelském duchu a výsledkem byla spravedlivá remíza 1:1, když jsme museli dotahovat jednogólovou ztrátu a střelcem vyrovnávací branky se stal Tomáš Mrázek. Oba týmy měly ještě mnoho šancí, ale velmi dobrém světle se ukázali oba brankáři, kteří své týmy podrželi.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti favorizovanému týmu, který se stal vítězem minulých tří ročníků – Žďáru nad Sázavou. Ve vyrovnaném zápase rozhodla větší produktivita zakončení soupeře, který vyhrál 2:0.

Ve třetím zápase jsme narazili na letos velmi siného protivníka – Bystřici. Tradičně podle očekávání velmi ostrý zápas, který oba celky po vzájemné potyčce dohrávali bez jednoho vyloučeného hráče vyzněl lépe pro soupeře v poměru 3:0. V předposledním zápase jsme se střetli s týmem z Rožné s odhodláním konečně zvítězit. Tento cíl se nám podařilo splnit a vítězstvím jsme si zajistili nejhůře páté místo. Zápas skončil vysokým vítězstvím v poměru 7:2, když hatrick zaznamenal Jan Vařeka, dva góly přidal Martin Šustr a po gólu přispěli Tomáš Mrázek a Zdeněk Pestr.

V posledním zápase jsme bojovali na dálku o čtvrté místo proti domácím, ale soupeř z Čebína byl nad naše síly a zaslouženě vyhrál 3:1, když čestný zásah zaznamenal Zdeněk Pestr. Konečné páté místo je pro nás zklamáním, ale zároveň odhodláním oplatit v příštím turnaji soupeřům prohrané zápasy!!!

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.