Spartan Race

S Orlem na Spartan Race

Co je Spartan Race (či jeho obdoby)? Z webu ofic. stránek http://www.spartan-race.cz cituji: „Reebok Spartan Race představuje inovativní překážkové závody v celosvětovém měřítku. Ročně pořádáme více než 130 závodů po celém světě – nabízíme tři základní závodní tratě s rostoucí délkou trati, stoupajícím počtem překážek a vzrůstající náročností.“

Orel se pro rok 2017 rozhodl, že vyslyší navyšující se zájem o tyto závody a poskytne zájemcům pravidelnou přípravu s cílem zúčastnit se jako tým některého ze závodů (srpen/září 2017). Tréninky povede Petr Prášil. Pro více informací a přihlášení se, kontaktujte Petra na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefon 775 404 674. Podrobnosti připravujeme, ale tréninky (2-3 týdně) by měly začít v průběhu dubna. Připojit se k týmu bude možné ale téměř kdykoliv během přípravy.

Tréninky jsou určeny spíše dospělým účastníkům (muži i ženy), ale v případě zájmu se mohou zúčastnit i lidé nad 15 let. Výhodou společné přípravy je předávání si zkušeností, systematický přístup k přípravě, skupinová motivace, materiální vybavení, sleva na startovné a další.

Těšíme se na vás, Spartani!

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Hájkova 403, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.