Florbal - dubnový report

Mužům závěr nevyšel, končí šestí. Dorost o skóre pátý

Mužům skončila sezóna v Regionální lize nakonec obsadili 6. místo díky 12 výhrám z 24 zápasů. Umístění je mírným zklamáním, jelikož alespoň před sousední Bystřicí jsme být chtěli, v sezóně jsme je navíc 2x ze 3 zápasů porazili. Ligu vyhrál sousední Hippos Žďár, jehož čeká ještě playoff o postup do Divize. Bodově tým táhl kapitán František Košík – 47 gólů a 27 asistencí. Přes 20 bodů se dostalo 6 ze 17 hráčů oddílu. Příští rok tak naše muže čeká pokračování v Regionální lize. Už teď to vypadá, že tým posílí dva bývalí hráči ze Žďáru a Bystřice. Důležité ale bude to, jak se podaří zapojit juniory.

Dorostencům sezóna už také skončila a skončili na 5. místě, když od čtvrté Jihlavy je dělilo jen skóre. Sezóna skončila téměř nad očekávání dobře. První tři týmy byli výkonnostně jinde a my tak hráli vrchol ve zbytku tabulky. Až na výjimky přistoupili hráči k sezóně zodpovědně a s dobrým nasazením. Trenéři si pochvalovali hlavně skvělý týmový duch, kdy ani prohry psychicky tým nepoložily. Hodně „vyrostl“ během sezóny kapitán Tomáš Kozel. Nejen herně, ale i psychicky během roku hodně dozrál a týmu to pomohlo. Sekundoval mu ještě David Šedý, ostatní hráči se už tolik bohužel gólově neprosazovali. V bráně jsme navíc měli neskutečné opory, Michal Novotný i Tomáš Vlček byli celý rok výborní.  

Starší žáci zvládli svá utkání v závěru základní části skvěle a vybojovali si postup na finálový turnaj OFL, který odehrají 8. května v Kuřimi. Je to kousek, tak můžete dojet fandit. Vypravíme i oddílový autobus!

 

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.