Putovní pohár z OREL CUPU zůstal doma!

Letos jsme dovršili pátý ročník Vánočního turnaje OREL CUP a díky těmto „polo-kulatinám“ jsme připravili pro všechny nějaké novinky. Systém turnaje, ve kterém hraje každý s každým a poté přímé souboje o pořadí se nezměnil. Vítěz ale od letoška získává navíc krásný putovní pohár, na kterém jsou i štítky všech dosavadních vítězů. Druhou novinkou byla možnost změřit si rychlost střel díky našemu radaru a spousta hráčů tuto možnost opravdu využila a pobavila se u toho. Poslední novinkou byli dva vyškolení rozhodčí oproti jednomu z minulých let. Občas ale ti potřebovali pauzu a proto je několikrát nahradili hráči jednotlivých týmů.

Číst dál...

OREL CUP nezastavil ani konec světa!

Jak už to tak bývá, i v roce 2012 byl v plánu Vánoční turnaj pořádaný jednotou Orla Nového Města na Moravě. Někteří se možná obávali, abychom se turnaje vůbec dočkali, jelikož na pátek byl v plánu konec světa, ale ten se dle všeho nekonal a my mohli letět vstříc zápasům v hale v Bystřici proti následujícím týmům: Orel Žďár nad Sázavou, Orel Brno Bohunice, Sova Gottwaldov, FC Black Devils a Veselíčko. Složení týmů stejné jako loňský rok, jenom Újezd byl vystřídán týmem Black Devils.

Číst dál...

OrelCup se stává tradicí

Již se tomu stává pomalu tradice, jelikož letos jsme uspořádali tento turnaj podruhé. Domnívám se, že úroveň se opět posunula výš. Turnaj začínal prvním zápasem již v 8.30 a utkání o první místo končilo kolem půl páté odpoledne. A kdo se letos zúčastnil? Ze „zavedených“ oddílů jsme mohli vidět Fbc Vidle, Hamry nad Sázavou, Sovu Gottwaldov, Zubří i nás, Orla Nové Město. Jedinou změnou byla tedy výměna Orlů ze Žďáru za juniory Hipposu.

Číst dál...

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.