První domácí turnaj mužů v OFL

Na zajímavé datum 13.1.2013 připadl termín konání domácího turnaje nejen pro muže, ale i pro starší žáky, kteří si svůj turnaj stačili odehrát během dopoledne. Pro muže začal turnaj úderem patnácté hodiny, kdy nastoupili k místnímu derby s týmem ze Žďáru. Od začátku zápasu byla patrná naše převaha, která se naštěstí projevila i ve skóre. Přesto, že jsme měli i spoustu jiných příležitostí, které by se měli proměňovat, skončil zápas naším vysokým vítězstvím 11:2. Do druhého zápasu jsme nastoupili opět v sestavě: v bráně Petr Prášil a v poli se pravidelně točilo 9 hráčů: Josef Kuchta, Tomáš Mrázek, Jakub Čuhel, František Košík, Petr Felcman, Martin Hrdlička, Jiří Tatíček, Miroslav Lanka, Michal Kocanda. Tým Blanska B už byl ale mnohem náročnější soupeř, jeho rychlost při vedení míčku i přihrávkách byla na hranici našich možností a při sebemenším zaváhání se dostávali do nebezpečného zakončení. Po první třetině, kdy jsme ještě stačili držet krok nám ve druhé třetině odskočili na rozdíl 2 branek a skóre 1:3 nevypadalo vůbec nadějně. Prohru jsme však nehodlali připustit, udělali jsme přesun mezi obranou a útokem a nové útočné duo Čuhel-Košík dokázalo soupeře nejen zatlačit, ale přidalo i důležité góly. I díky výborným zákrokům Petra v bráně, jsme se v závěrečném dějství dostali dokonce do vedení 4:3. V závěru soupeř potvrdil svou sílu a dokázal srovnat. Zápas tak skončil asi spravedlivou remízou 4:4. Příští předposlední turnaj naší divize sehrajeme v sobotu před Velikonocemi, tak snad formu ještě zlepšíme a přivezeme si konečně plný počet bodů. Závěrem chci poděkovat všem co se podíleli na přípravě domácího turnaje, i všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.