Orlovna

Prostory k pronájmu

Spolková budova Orlovny v Novém Městě na Moravě, jež byla postavena v roce 2020, nabízí následující bezbariérové prostory k pronájmu veřejnosti:

KONTAKT: Břetislav Wurzel, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724 056 825

Sportovní herna

Jedná se o středně velký sportovní sál o rozměrech 10×12 metrů s výškou stropu 6 metrů. Vhodný je zejména pro nenáročné sporty jako stolní tenis (stoly máme k dispozici) či menší pohybové aktivity, např. pro cvičení malých skupin jógy nebo pilates. K zázemí patří i nářaďovna, vlastní šatny a sociální zařízení včetně sprch.

Spolková klubovna (1. NP)

Prostory klubovny jsou projektovány přibližně pro 40 osob a nabízejí možnosti využití pro besedy či promítání, klubová vystoupení, školení či výroční setkání. K zázemí klubovny patří stoly a židle, kuchyňský kout s lednicí, myčkou, mikrovlnkou, vařičem nebo rychlovarnou konvicí, samozřejmostí je dostatek nádobí; a datový projektor Epson.

Podkrovní víceúčelová místnost (2. NP)

Tento prostor o přibližné velikosti 40 metrů čtvereční umožňuje drobnou sportovní či spolkovou činnost. K místnosti patří vlastní sociální zázemí. 

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.