Orlovna

Stavba nové Orlovny dokončena

Na konci května 2020 byla dokončena stavba nové Orlovny na Soškově ulici. Za necelý rok od července loňského roku zde na zelené louce vyrostl bezbariérový objekt, na který jsme se chystali a těšili více než 10 let. Jsou v něm mimo provozních prostor také nová herna o rozměrech 10×12×6 m s nářaďovnou, šatnami a sociálním zázemím, klubovna 50 m2 s projekcí pro zhruba 40 osob a podkrovní víceúčelová místnost 40 m2. Do budoucna může budova sloužit také jako zázemí pro aktivity venkovní, mj. i pro zamýšlené hřiště 40×20 m s umělým povrchem a multifunkčním využitím. Poslouží rovněž jako důstojné formální sídlo jednoty Orla.

Celková cena investice je bezmála 14 mil. Kč a byla hrazena z vlastních prostředků jednoty, příspěvku MŠMT, města NMNM a také Kraje Vysočina. Kvalitní a spolehlivou práci při stavbě odvedl hlavní dodavatel firma Staredo s.r.o., její subdodavatelé a náš stavební dozor, firma Envigest s.r.o. Děkujeme všem přispěvatelům a dodavatelům za pomoc a spolupráci při stavbě, máme z ní radost.

Orlovnu budou využívat nejen členové jednoty. Nabízíme ji i jiným skupinám či spolkům a klubům, např. pro cvičení malých skupin jógy nebo pilates, stolní tenis, spinning, maminky s dětmi, besedy či promítání, klubová vystoupení, školení, spolkové, firemní či klubové výroční setkání apod. Objekt je přizpůsoben i pro vozíčkáře. Pro spinning jsme připraveni poskytnout prostory zájemcům s vybavením, vlastní stroje zatím nepořizujeme. Věříme, že oceníte a oblíbíte si příjemnou atmosféru a velkou míru soukromí pro vaše akce. Jsou možné i další aktivity dle vaší invence.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.