STARŠÍ ŽÁCI jsou PÁTÍ na Vysočině!!!

Starší žáci v sobotu odehráli finálový turnaj Ligy Vysočiny, ve kterém se hrálo o postup na MČR. Na turnaj jsme se dostali díky 6. pozici z 16 týmů z Vysočiny.

Naši hoši měli ve skupině Havlíčkův Brod a Snipers Třebíč. S Brodem jsme dlouho hráli vyrovnanou partii. Dokonce jsme vedli 1:0 a chvíli to vypadalo, že jsme srovnali na 2:2, ale gól nám nebyl uznán (oprávněně). Borci dřeli, ale nakonec rozhodla asi přesnost střelby, ve které byl Brod lepší. Prohráli jsme tak 1:4, kdy jediný gól dal Adam Starý. Nahrával na něj výhozem gólman Martin Charvi Charvát, který i díky famózním zákrokům byl vyhlášen nejlepším hráčem našeho týmu v utkání.

Druhý zápas proti Třebíči rozhodoval, kdo postoupí a kdo sehraje zápas o 5. místo. Naši hráli opět dobře, ale jako v předešlém zápase to nestačilo. Hlavně jsme dostávali góly slabším důrazem před naší bránou. Michal Žváček chytal také výborně, ale ty dorážky z brankoviště mít nemohl... Nejlepším hráčem byl vyhlášen Šimon Chalupský, který během roku hodně vyzrál a sebrat mu míček je hodně těžké. Říká si o post kapitána na příští sezónu?

Zápas o páté místo nám přisoudil soupeře ze Žďáru n/S., papírové předpoklady splněny. Zápas jsme měli až na pár chvil pod kontrolou a hlavně díky neuvěřitelným střeleckým kreacím Adama Starého (4+1) jsme vyhráli zaslouženě 8:4. Nejlepším hráčem zápasu i celé sezóny jsme vyhlásili Martina Krška, kapitána týmu.

"Páté místo je asi reálné maximum, na které jsme mohli dosáhnout. Hoši si zaslouží absolutorium, jelikož od září udělali obrovský pokrok. Individuálně, týmově. Herně i psychicky. Byla radost je trénovat, i když to bylo občas vyčerpávající a vše zabralo spoustu času. Tréninky, přátelské zápasy, turnaje, teambuilding, letní příprava, atd. Jedna z nejlepších sezón a super parta hráčů. Díky všem." zhodnotil krátce trenér Tomáš Mrázek. Podobně se vyjádřil i druhý trénér týmu, Daniel Kršek.

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.