Podzimní část sezóny 22/23 - mladší žáci

Po sezóně 2021/22, kdy jsme měli relativní dostatek až přebytek hráčů v této kategorii, jsme se rozhodli přihlásit mladší žáky do soutěže Ligy Vysočiny mladších žáků. Týmy hrají na turnaji dva zápasy dlouhé 3x10 minut, v poli je 5 hráčů plus gólman.

Číst dál...

Mladší žáci třetí v divizi – co chybí na nejlepší?

Mladší žáci, skoro již tradičně poslední roky, skončili sezónu na třetím místě v divizi Západ v OFL. Nad naše síly byli týmy z Olešnice a Adamova. Za sebou kluci nechali naopak týmy z Bohunic, Boskovic, Řečkovic a Bořitova. Kompletní tabulku s výsledky zápasů najdete na http://www.orel.cz/nofl/?do=verejne_tabulka&soutez=124. Kanadské bodování oddílu lze nastudovat na http://www.orel.cz/nofl/?do=statistika&soutez=124. Gólovými tahouny týmu byli bráchové Milan a Martin Dvořákovi, spolu s Adamem Starým. Prosadilo se ale výrazně více hráčů…

Číst dál...

Mladší žáci v sezóně 2016/17 úspěšní, ale postup na finále unikl

Mladší žáky jakožto již několik sezón vede jako hlavní trenér Tomáš Mrázek, který se může spolehnout i na kvalitní přípravu gólmanů (Kryštof Novotný), nebo výpomoc od Josefa a Míši Kuchtových (trenéři elévů). Tréninky probíhaly každé pondělí od 16.30 a někteří žáci mohli chodit i na tréninky starších žáků v úterý či ve čtvrtek.

Číst dál...

Seriál rozhovorů #3 - Martin Kršek

A je tu další rozhovor! Přece bychom vás neochudili o mladší žáky. Ti mají na nějaká velká utkání ještě čas, ale jak to vnímá jejich kapitán Martin Kršek, se můžete dočíst níže.

Číst dál...

Mladší žáci – „Florbal je kolektivní sport“

V letošním roce navštěvovalo florbal v kategorii mladších žáků 15 hráčů. Na tréninku každé pondělí je doplňoval přibližně stejný počet elévů. Již tradičně jsme přihlásili Orelskou Ligu (OFL), ve které našemu týmu byly soupeřem týmy z Boskovic, Adamova, Olešnice a Bukovinky. Turnaje byly bohužel pouze 4, jelikož několik klasických týmů letos nesložilo dohromady oddíl.

Číst dál...

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.