O co ještě letos naše týmu usilují?

V tomto přehledu se dozvíte, na co ještě pomýšlejí hráči v jednotlivých kategoriích. Je stále o co bojovat?!

Muži "A"
Muži hrají o čest v Lize Vysočiny (ČFbU) a o to, aby s hlavou nahoře zakončili náročnou sezónu, kdy většinu zápasů odjezdili v 6-8 hráčích do pole. V tabulce jsou nyní na 9. pozici a teoreticky mohou poskočit až na 5. místo, zároveň ale mohou spadnout až na úplné dno, 13. místo. Zbývající zápasy (4) odehrajeme všechny v hale v Bystřici a budeme moc rádi za pomoc diváků. Každý další "hráč" je vítaným dopingem. Dojeďte fandit 26. března a 9. dubna do Bystřice!

Muži "B"
Druhý tým mužů hraje OFL a zatím si zde vede obstojně. Cíle jsou v podstatě splněny (hezky si zahrát, mít vyrovnané zápasy a občas i vyhrát). V tabulce jim patří 3. místo ze 6 týmů. Na finálový turnaj postupují první dva, tento cíl je téměř nereálný. Náskok na čtvrtý Bořitov jsou 3 body, takže spíše lze očekávat snahu odolat jejich tlaku na naši třetí příčku. Zbývá poslední turnaj, dva zápasy. 23. dubna proti druhým Boskovicím a čtvrtému Bořitovu v Letovicích.

Dorost "A"
Dorost po famózním podzimu trochu polevil, ale stále hájí s 1bodovoým náskokem 4. pozici v 1. lize. Zbývá odehrát poslední dva zápasy s Náchodem a Pardubicemi. Cílem by mělo být udržet čtvrté místo v lize, na které se tlačí Předměřice. Ať tak nebo tak, naši dorostenci se v 1. lize neztratili.

Dorost "B"
Druhou soutěž hrají dorostenci v OFL. Zde hrají na střídačku i hráči prvního týmu a k jistotě postupu do finále OFL zbývá 1 remíza ze 3 zápasů. Pokud se to podaří, hostíme finále OFL 22. dubna v Bystřici. Potřebujeme získat bod proti Boskovicím, Blansku nebo Kunštátu. Na finále se snad dostaneme, a zde půjde hlavně o odměnu všem hráčům, ale cílem nemůže být nic jiného, než se to pokusit vyhrát.

Starší žáci
Starší žáky čeká poslední dvojzápas - Havlíčkův Brod a Světlá nad Sázavou. V tabulce držíme druhou příčku, která opravňuje tým k boji na kvalifikaci o MČR žáků. Cíl je tedy jasný, potvrdit dobrou formu z posledního turnaje a oba své soupeře porazit. Turnaj se hraje v Bystřici, tak dojeďte fandit 25. března od 10.15 hodin! Na případné kvalifikaci budou samé těžké zápasy a cílem by mohlo být to, abychom byli po turnaji hrdí na svůj výkon. Nezávisle na konečném pořadí. Pokud by se extrémně dařilo, postup na MČR žáků bude i tak složitý, jelikož bychom museli porazit i vítěze Jižních Čech. V našich silách je ale vše!

Mladší žáci
Hráči v této kategorii sbírají zkušenosti pro vyšší soutěže. Zatím držíme 3. příčku, ale ta nás neposouvá na finále. Hlavní naše nevýhoda je vysoká prohra s Adamovem 2:9 na prvním turnaji. Skóre hraje proti nám a k postupu potřebujeme nejen vyhrát zbývající dva zápasy, ale hlavně porazit Boskovice o 8 branek. Naděje umírá poslední! I když to nedopadne, jsme moc rádi, že výkony našich hráčů šly za tento rok určitě zase nahoru.

Elévové
Nejmenší hráči bojují a hrají s nadšením. I je čeká poslední turnaj, 1. dubna v NMnM a poperou se s Bohunicemi o postupové místo. Cíle v elévech rozhodně nejsou o výsledcích, ale každá výhra a případný postup na finále, potěší a bude příjemným zpestřením sezóny. Dojděte povzbudit naše nejmenší v sobotu 1. dubna od 9.00 do tělocvičny Gymnázia.

Uvidíme, co zbylé týdny letošní sezóny přinesou... Držíme pěsti všem!

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.