Podzimní část sezóny 22/23 - elévové

Elévové opět naskočili do Ligy Vysočiny elévů, kde hrají na turnaji 4 až 5 utkání, která trvají 15 minut. Na zápasy jezdí obvykle 6-7 hráčů, kdy základ týmu tvoří už víceméně specializovaný gólman Matyáš Kobza a v poli sehraná dvojice Vojta a Vítek Follprechtové. Další hráči se nenechávají zahanbit a jak Honza Polcar, Radim Paleček, Filip Čuhel i Maxmilián Koutský mají svůj podíl na většině z mnoha vítězství, které tito kluci vybojovali. Tato kategorie teší trenéry, většinou krásnou nesobeckou hrou s pěknými přihrávkami, na kterou je radost se dívat. Kluci i pěkně drží při sobě a vytvářejí pohodu v týmu.

 

 

 

 

Elévové nebo přípravka?

Letošní ročník kategorie elévů se dost lišil od posledních let, kdy jsme měli alespoň pár hráčů kategorie elévů, které jsme připravovali již minulou sezónu. Letos jsme museli doufat v příchod kluků ročníků 2007-2008 aby nám doplnili pár ostřílených přípravkářů ročníků 2009 a 2010. Hned na první tréninky dorazilo několik šikovných kluků a nedorazili sami, nalákali i své mladší sourozence v klasickém 2-3letém ročníkovém odstupu.

Číst dál...

Elévové - Sezóna 2016/17

Elévové měli v letošní sezóně užší kádr, ale i přesto se dokázali druhým místem probojovat na finálový turnaj OFL, ve kterém se kluci umístili na 4. příčce. V základní části vyhráli 8 z 12 zápasů a bráchové Milan a Martin Dvořákovi se umístili v čele bodování jednotlivců.

Číst dál...

Elévové bronzoví na finále OFL!

Letošní sezóna OFL v kategorii elévů, pro nás začínala relativně pozdě. První turnaj a to ještě domácí jsme odehráli až 22.11.2015. Mělo to jednu velkou výhodu, měli jsme více času na zapracování nováčků do sestavy. Těch,  je v této kategorii, vždy nejvíce.

Číst dál...

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.