Elévové - Sezóna 2016/17

Elévové měli v letošní sezóně užší kádr, ale i přesto se dokázali druhým místem probojovat na finálový turnaj OFL, ve kterém se kluci umístili na 4. příčce. V základní části vyhráli 8 z 12 zápasů a bráchové Milan a Martin Dvořákovi se umístili v čele bodování jednotlivců.

Hlavní trenér, Josef Kuchta, hodnotí sezónu slovy: "Oproti loňské sezóně, kdy kluci neměli místo na turnaji jisté a museli si ho přeci jen zasloužit, v letošní sezóně jsme jezdili na turnaje v šesti, sedmi hráčích. To při systému 4+1 a hracímu času 2x8 minut a třech zápasech na turnaji, kladlo na kluky, velké nároky. Kluci však byli draví a chtěli být na hřišti co nejdéle, takže i přes únavu jsem je musel na střídačku někdy posílat dost důrazně.

Největšími tahouny týmu byli bratři Martin a Milan Dvořákovi, kteří na hřišti tvořili dobře sehranou dvojici, která našim soupeřům nasázela většinu gólů. Další bojovníci v pořadí podle kanadského bodování: Aleš Špinar, Radim Dufek, Adam Trödler, Antonín Drdla. V brance nám kryli záda střídavě Martin Švanda a Honza Folprecht, pokud tedy zrovna nehráli v poli. Nakonec se nám podařilo s osmi vyhranými zápasy postoupit z druhého místa tabulky na finále, které se tento rok konalo ve Vyškově.

Milan Dvořák zde obdržel pohár a diplom pro nejlepšího střelce divize a pak už jsme se pustili do finálových zápasů. Zde jsme nakonec v silné konkurenci obsadili nepopulární čtvrté místo. I když jsme letos nepřivezli medaili, musím kluky pochválit především za jejich touhu hrát. A o to přece jde."

Pevně věříme, že hráče sezóna bavila a budou s námi pokračovat i další roky a zažijeme společně hodně zábavy.

Tabulka soutěže: http://www.orel.cz/nofl/?do=statistika&soutez=100

Článek z finálového turnaje ze stránek OFL: http://orel.cz/nofl/dokumenty/Vysledky_elevove_Vyskov.doc

Fotogalerie z finálového turnaje OFL: http://uschovna.cz/zasilka/LIDMUK3TN6SRXT97-VGK/NKG75ANTCY

Fotogalerie z domácího turnaje OFL: https://www.facebook.com/pg/orelnmnm/photos/?tab=album&album_id=1460182990671048

Orel Nové Město na Moravě
© 2014 Orel jednota Nové Město na Moravě, Soškova 1559, Nové Město na Moravě, IČ: 48895920, č.ú.: 2900507834/2010 (FIO)
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License. Vytvořeno vLinelabox.